PEKSAN PERSONEL KONTROL VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

KURULUŞ 1981

İŞÇİ ve PERSONEL KART BASMA SAATİ
 
 
En son teknolojiyi en kolay kullanıma dönüştüren PEKSAN, personel devam takibinde 30 yılı aşkın sürenin verdiği tecrübeyle bir standart oluşturdu. Bu tecrübenin son ürünü olan PEKSAN serisi kart basma saatini, 5000'i aşkın müşterisine sunduğu satış ve servisi ile PEKSAN uzmanlığının avantajlarıyla sizin hizmetinize sunar. 

 
KART BASMA SAATİ: Personelin giriş yaptığı yere monte edilir.Her personele 1 ay kullanacağı personel kartı verilir,ön yüz 1-15 arka yüz 16-31 günleri yer alır.Saatin yanına kart dolabı konur ve personel kendine ait kartı alır basar ve yerine koyar.Kartta kişinin saat kaçta geldiği, kaçta çıktığı bilgileri görünür.Geç geliş ve erken çıkışları kırmızı renkte basar.
 
 
                  MINDMAN 200A                           MINDMAN 200D
   
 
 
 

PEKSAN Personel – İşçi Kart Basma Saati

 

Genel Özellikler

 

·  Ekranı büyük dijital/analog görünümlü olup saatin kolay anlaşılmasını sağlar

·  Kartı otomatik olarak içine alır baskı yapar ve geri verir

·  Kart üzerine siyah ve kırmızı renkte baskı yapar. İki renk baskı işe geç gelenlerin, erken çıkanların veya izinsiz alanların tesbiti açısından önemlidir.

·  Kart giren bölüm sabit ve otomatiktir. Kart üzerindeki giriş çıkış kolonlarına otomatik baskı yapar.

·  Gün içinde oluşabilecek ekstra giriş çıkışlar el ile kumanda edilebilir.

·  İşe giriş-çıkış kolonları için 32 ayrı programlama yapılabilir. Esnek program yapısı en karmaşık giriş-çıkış saatlerinin bile kolaylıkla doğru kolona yazılmasını sağlar.

·  Otomatik takvimlidir. Ay sonları 31, 30, 29 ve 28 çeken ayları kendisi ayarlar , yaz-kış saatini otomatik ayarlar.

·  İşbaşı, paydos, yemek, çay saatlerinde zilleri çaldırır. Ayrıca istenilen diğer gün ve saatlerde zillere kumanda edilebilir.

· Lithium batarya sayesinde programlanan data ve saat ayarı en az 5 sene hafızada tutabilir.

·  Optik okuyucusu sayesinde gün dışında başka bir güne kesinlikle baskı yapmaz

·  Kilitli kasası , yetkisiz kişilerin saati değiştirmesini yada Setup menüsüne müdahale etmesini engeller.

·  Kurulumu çok kolay olup montaj için teknik personel gerektirmez.

·  Fişi takmanız saati çalıştırıp kullanmanız için yeterlidir.
 
 
 
 

KART BASMA SAATİ – PERSONEL KART BASMA SAATİ – KART SAATİ - İŞÇİ KART BASMA SAATİ

Kart basma saati personelin kartlarını basarak çalışma saatlerini değiştirilemez biçimde kaydettirdikleri saatlerdir. Kart basma saatlerinin kilitli kasaları herhangi bir değişiklik yapılmasına kesinlikle müsaade etmez.

İki renk baskı yapılması mümkündür. Böylelikle geç kalmalar ya da erken çıkmalar farklı renkte basılabilir ve kolayca ayırt edilir. Kart basma saatleri masa üstünde kullanılabileceği gibi duvara monte edilerek de kullanılabilir.

Sadece fişe takarak hemen kullanılmaya başlanabilen kart basma saatleri için özel kuruluma ve teknik bilgiye gerek yoktur. Lityum pille çalışan modeller uzun yıllar dayanıklıdır. Yine lityum piller sayesinde hafızadaki veriler uzun yıllar silinmeden saklanabilir.

Otomatik takvimli olan kart basma saatleri ay sonu, yaz saati ya da gün atımı kart basma saati tarafından otomatik olarak ayarlanır. Ücret kesim tarihlerini de yine aylık, haftalık, iki haftalık ya da yarım aylık olarak ayarlamak mümkündür. Program haftanın herhangi bir gününden başlatılabilir.

Kart basma saatlerinde analog ve dijital saatler kullanılabilir.Kart basma saatlerinde zil çaldırma özelliği de mutlaka bulunur. Dışarıdan zil bağlanabilir. İstenilen saatlerde melodi çaldırılabilir.. İster çay molası ister mesai bitimi olsun kart basma saati ile ayarlanacak zil sesiyle istenilen zamanda işbaşı ve iş bırakma saatleri personele haber verilebilir.

Kart basma saati kartı otomatik olarak alır, basar ve geri verir. Aynı şekilde kart ağzı da otomatik olarak ayarlanabilir ve belirlenen saatlerde otomatik olarak ilerler.

 
 
KART BASMA SAATİ KART ÖRNEĞİ                                                     25 KİŞİLİK KART DOLABI